Základní škola a Mateřská škola Prosenice, Úvod, Prosenice

Individuální práce s dětmi

• Základní škola a Mateřská škola

Prosenice

„Má-li se člověk stát člověkem, musí se vzdělat.“

Zápisy do ZŠ pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády proběhnou letos zápisy do 1. tříd bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Uskuteční se pouze administrativní část zápisů, tj. podání „Žádosti o přijetí k povinné školní docházce“, motivační část se neuskuteční.

Další důležité informace najdete v příloze.

Vážení rodiče, s odvoláním na závěry Bezpečnostní rady ČR dochází s platností od 11. 3. 2020 k uzavření základních škol. V provozu nebude školní družina ani školní jídelna. Obědy budou automaticky odhlášeny. Sledujte webové stránky školy, kde budeme zveřejňovat aktuální informace. Učitelé zde budou žákům zadávat úkoly a materiály k prostudování. Škola také v případě potřeby vystaví zákonným zástupcům potvrzení Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení. Mateřská škola - provoz přerušen od 17. 3. 2020 do odvolání.

INFORMACE PRO RODIČE A ŽÁKY

Doporučené učivo s úkoly je k dispozici ke stažení v záložce "Úkoly pro žáky", v pravém horním rohu. V záložce "MŠ - Inspirace" najdete různé nápady a jednoduché úkoly pro děti z MŠ.

Školní družina vyhlašuje dvě výtvarné soutěže pro děti!!  Zapojte se také a zašlete nám své výtvory na email.  :)

Všechny novinky