Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, 5.mítink, Yalova - Turecko, Partnerství škol Comenius - 2, Projekty, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

5.mítink, Yalova - Turecko

5.mítink - Yalova, Turecko, 31.5. - 5.6.2015

Poslední společné setkání se konalo v Turecku v moderním a poměrně mladém městě, kde byla i nová škola. Při prohlídce školy nás potěšilo, že se naši kolegové inspirovali výzdobou v naší škole. V Turecku jsme provedli hodnocení a evaluaci projektu, vytvořili jsme z připravených materiálů, dokumentace, fotek plakáty, které znázorňovaly celé období projektu. Proběhly projektové olympijské hry složené ze smíšených mezinárodních týmů. Jednotlivé disciplíny pro tyto hry vymysleli všichni partneři. Podstatné bylo, že se mohli provádět v jednoduchých podmínkách, byly nenáročné na prostor i pomůcky.

Také v Turecku jsme navštívili významné kulturní památky a to přímo v Istanbulu. Zde jsme také mohli pozorovat rozdílnost kultur.Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz