Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, 2.mítink, Ginosa - Itálie, Partnerství škol Comenius - 2, Projekty, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

2.mítink, Ginosa - Itálie

2.mítink - Ginosa, Itálie, 1.6. - 6.6.2014

Ginosa je malé městečko zcela na jihu Itálie. Škola, kterou jsme navštívili měla několik součástí a budov. Zajímavé bylo, že zde neznají školní stravování, které je u nás samozřejmé. Mezi naše výstupy projektu patřil i dotazník určený dětem i jejich rodičům, abychom si udělali představu, jaké povědomí o zdravém stravování a pohybu respondenti mají. V Itálii jsme tedy připravovali dotazníkové otázky. Připravovali jsme také logo projektu. Sportovní aktivity nám předvedli žáci školy. Rovněž jsme se zúčastnili koncertu školního orchestru, který byl pro širokou veřejnost. Příjemným překvapením bylo, když orchestr zahrál státní hymnu všech partnerů projektu a také skladby skladatelů daných zemí. I v Itálii jsme navštívili některé kulturní památky města, navštívili jsme turisticky atraktivní místo. Ve škole jsme se ještě prakticky seznámili s výrobou typických těstovin dané oblasti. Pohybové aktivity jsme konali nácvikem místních lidových tanců. Na našem setkání jednotliví partneři opět prezentovali činnosti, které v uplynulém období vykonali a které patří mezi výstupy projektu.Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz