Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, , Aktuality, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

Výchovný koncert ABRAKA MUZIKA

15říjen

ABRAKA MUZIKA je interaktivní didaktické hudební divadlo zaměřené na tvorbu a realizaci didaktických hudebních pořadů. Zabývá se tématy bezprostředně souvisejícími s výukou a výchovou.  Připravuje programy pro základní školy a mateřské školy.
Koncert se tentokrát konal 14. 10.  v  tělocvičně za účasti nejen dětí a žáků z naší školy, ale také ze ZŠ a MŠ Radslavice a dále předškoláků z MŠ v Buku. Koncert se všem moc líbil, přinesl poučení i zábavu. Za rok se zase budemem těšit na nový program.

 Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz