Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, , Aktuality, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

VYBÍJENÁ - celorepubliková soutěž žáků základních škol 2019.

16květen

Oblíbená sportovní aktivita našich dětí. Máme za sebou okrskové kolo, které se hrálo na hřištích ZŠ Svisle v Přerově a slavili jsme zcela zasloužený úspěch. Po skvělé hře našich žáků se nám podařilo získat první místo a vybojovat si postup do okresního kola.
A okresní kolo? Konalo se 14. května také v Přerově. A opět jsme slavili krásný a pro nás radostný úspěch. První místo nám zajistilo postup do krajského finále, které se bude hrát v Prostějově a na které se už moc těšíme. A velkou radost nám také udělal krásný pohár, který jsme s radostí do školy přivezli.Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz