Vánoční sportovní turnaj

8leden

TURNAJ RODINNÝCH TÝMŮ VE STREETBALLE A V MINIHÁZENÉ

30. prosince 2019

Celkem 45 lidiček se sešlo v tento den v naší sokolovně na našem již pravidelném sportovním klání rodinných týmů. Celkem pět týmů se pak, za povzbuzování, potlesku a veselého smíchu ostatních, utkalo ve vzájemných zápasech.

Hrálo se ve dvou kategoriích, mladší - dva týmy, ti starší - tři týmy. Je tedy jasné, že letos na té pomyslné bedně vítězů stáli všichni hrající.
Ale na tomto turnaji vůbec nejde o pořadí. Jde hlavně o dobrou náladu, trochu toho sportování
a radosti z pohybu. Ale pozor - bojovým sportovním nasazením a náladou se vykazovali všichni hrající dospělí. A u dětí? Tam je opravdu vidět nadšení z toho, že s nimi v týmech hrají ti jejich dospěláci, což je vlastně jedinou podmínkou účasti na tomto turnaji.
A to vše tento náš turnaj bezezbytku naplnil.
Po vyhlášení, rozdání drobných zasloužených odměn jsme si již jen popřáli veselého SILVESTRA a hodně toho dobrého do Nového roku a spokojeně jsme odcházeli domů.