TURNAJ VE STOLNÍM TENISE 2020

2únor

Ve čtvrtek 30. ledna čekalo na naše žáky nejen rozdávání pololetního vysvědčení, ale také již tradiční turnaj ve stolním tenise. Turnaj, jako obvykle, přivítaly děti s radostí a chutí si zasportovat, samozřejmě i s velkou snahou vyhrát a stanout tak na pomyslných stupních vítězů. Jen nám bylo líto, že některé děti onemocněly, jelikož mezi nimi byly i ty, které si zálusk na přední umístění po právu dělaly.

Hrálo se ve třech věkových kategoriích a startující byli dále rozděleni na kategorii hochů a dívek.

Komu patřila první tři místa?

1.,2.třída

1.,2.třída

3.třída

3.třída

4.,5.třída

4.,5.třída

DÍVKY

Dominik S. Valentina D. Filip D. Sára S. Tomáš S. Kateřina O.
Tobiáš L. Adéla H. Vlastimil P. Emílie O. Vojtěch Z. Ellen M.
Petr P. Eliška H. Zdeněk H. Tereza K. Marek P. Barbora O.

V odpoledních hodinách turnaj tradičně pokračoval. Proběhla oblíbená hra rodinných týmů, do které se přihlásilo celkem 14 týmů. Z důvodu nemocí se nakonec utkalo týmů osm, což však nic neubralo na sportovním zápalu všech zúčastněných.

Hrálo se ve dvou kategoriích:
I. - děti 4.,5. třídy a II. - děti 1.,2.,3. třídy, vždy se svými „dospěláky“

A tady jsou výsledky:

KATEGORIE I KATEGORIE II
TOMÁŠ S. s tátou SÁRA S. s tátou
LUCIE M. s Petrem DAVID K. s tátou
KATEŘINA O. s velkou Janou TEREZA K. s bratrem
VOJTA Z. s Jakubem DOMINIK S. s tátou

Sportování v naší škole máme rádi, a proto také zařazujeme do její činnosti různé druhy sportu. Po tomto turnaji je to jako by se mávlo kouzelným proutkem, protože i děti, kterým do této doby stolní tenis nic neříkal, jsou najednou jako proměněné a stůl ve školní družině je v neustálém obležení. A to je dobře. Společně se tak budeme připravovat, zdokonalovat a těšit na další ročník turnaje ve stolním tenise.