Turnaj v přehazované

12červenec

O POHÁR ŘEDITELKY ŠKOLY – 1. ROČNÍK – 25. června.

TURNAJ DĚTÍ ZS V PŘEHAZOVANÉ.

Přehazovaná je další míčový sport, který jsme si oblíbili. Měli jsme se zúčastnit v rámci tohoto sportu krajského finále v Šumperku, na poslední chvíli ale došlo ke změně termínu, o které se včas nevědělo, a my tam tedy nejeli. Tak aby nám to nebylo líto, uspořádali jsme výše zmiňovaný turnaj u nás v Prosenicích. Pozvání přijali děti ze ZŠ Pavlovice, Radslavice a Osek nad Bečvou, tato škola přijela dokonce se dvěma týmy. A že se nám letos opravdu mimořádně daří, jsme znovu dokázali. Mezi celkem sedmi hrajícími týmy jsme vybojovali všechna tři první místa. A tak nás děti znovu ozdobily medaile a naši vitrínku slávy jsme obohatili o tři krásné poháry. Turnaj se všem líbil, byl pochválen i ze strany všech zúčastněných škol. A tak určitě budeme pokračovat i v tomto sportu.