Tradiční závěr školního roku

13červenec

TRADIČNĚ NA KONCI ŠKOLNÍHO ROKU – 26. června

Toto setkání všech dětí a pedagogů se stalo již milou tradicí naší školy. Vždy zde vyhodnocujeme nejrůznější aktivity a společně se loučíme s uplynulým školním rokem a pozor, společně také vesele vítáme nadcházející prázdniny!
Nebylo tomu jinak ani letos. A letos to pro nás, žáky, bylo ještě veselejší, končilo se totiž o dva dny dřív!
Vyhlásili jsme výsledky dvou celorepublikových sportovních aktivit, kterých se již zcela pravidelně zúčastňujeme - OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE a T- BĚHU.
Vyhlásili jsme i výsledky celorepublikové výtvarné soutěže KREATIVNÍ SEŠITY, a to jednak kola školního a máme také krásné třetí místo v republice, které patří Zuzaně Havlíkové.
Dále jsme ocenili vítěze čtyř celoročních akcí – TALENT ŠD, NEJLEPŠÍ LOVEC BOBŘÍKŮ, SBĚRAČI KEŠEK a SBĚR PAPÍRU -  z vítězství v této soutěži se radovali žáci 4. třídy.
Radost měli jistě i všichni členové týmu vybíjenkářů, pro které paní Podepřelová připravila krásné překvapení – hrníčky s fotografií z Pecky.
S prázdnou neodcházel nikdo!