Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, , Aktuality, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

Prosenská mažoretka 2020

2únor

V sobotu 25. ledna 2020 se na již 9. ročníku naší soutěže Prosenských mažoretek setkalo na 200 děvčat - mažoretek, od těch nejmladších začátečnic až po ty nejzkušenější dospělé slečny. Na všech soutěžících byla vidět radost ze cvičení a snaha o podání co nejlepšího výkonu.

Bylo se na co dívat a nad některými výkony se až tajil dech. Všechna vystoupení mažoretek byla zaslouženě doprovázena vydatným povzbuzováním a potleskem opravdu vysokého počtu diváků. Nás - domácí, velmi potěšily výkony našich děvčat, kterým zároveň moc děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a obce. Velkou radost máme také z pochvalných slov řady doprovázejících rodičů, závodnic a jejich trenérek, které věnovaly organizaci této soutěže značné úsilí. 

Na závěr chceme poděkovat všem sponzorům, kteří svým přispěním pomohli pořadatelům k úspěšnému průběhu celé této celorepublikové kulturně-sportovní akce.Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz