Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, , Aktuality, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

Návštěva našich předškoláků z MŠ

4březen

 Ze školky brzy hurá do školy!

Ve škole jsme nejdříve navštívili prvňáčky, kde jsme společně s paní učitelkou plnili několik úkolů. Vyzkoušeli jsme si interaktivní tabuli, splnili úkoly z pracovních listů, a při práci jsme bedlivě poslouchali druháky, kteří nám četli pohádku O Budulínkovi. Na závěr jsme si u prvňáčků zazpívali písničku. U třeťáků se zrovna také zpívalo - ukázali nám, že hudební výchova není žádná věda, ale je to zábava. Ti nejstarší čtvrťáci a páťáci nás viděli obzvlášť rádi, nemuseli se chvíli soustředit na český jazyk.

Teď už víme, že se v září usednout do lavic bát nemusíme.Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz