MINIHÁZENÁ 18. 2. 2020 - Školní liga (Velká Bystřice)

20únor

MINIHÁZENÁ - ŠKOLNÍ LIGA

Tentokrát se hrálo bez počítání skóre, ale nám to tedy trochu scházelo. Rádi si totiž porovnáváme výsledky s ostatními družstvy. V podstatě jsou pro nás motivačním prvkem i prohry, jelikož nám dodávají sílu a chuť zlepšovat se, ikdyž se silným soupeřem prohrajeme třeba jen o jeden gól. Mrzí nás to, ale na druhou stranu se přesvědčíme, že nehrajeme špatně. Avšak naše paní učitelky nám zápis udělaly, a tak alespoň trochu víme, jakých výsledků bychom dosáhli a jak by to dopadlo. A vůbec by to nebylo špatné!

V kategorii dětí 1. - 3. tříd by nám patřilo jedno 1. místo. Zde je nutné dodat, že tento tým po skvěle předvedené hře zvládl turnaj bez jediné porážky z osmi odehraných zápasů. Druhý náš tým by v této kategorii skončil na místě čtvrtém.

Kategorie dětí 4. - 5. tříd také dopadla nad očekávání dobře. Bylo to půl na půl - tři výhry, tři prohry. Nebylo by to horší než místo čtvrté ze sedmi týmů.

Takže jsme odjížděli domů spokojeni. Těšíme se na další turnaj a opětovné porovnávání našich herních sil a dovedností s ostatními.