Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, , Aktuality, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

MINIHÁZENÁ 10. 3. 2020 - Školní liga (Velká Bystřice)

22březen

MINIHÁZENÁ - ŠKOLNÍ LIGA

Celkem 14 týmů se utkalo ve sportovních bojích na 4. turnaji v miniházené v rámci školní ligy. Hrálo se ve dvou věkových kategoriích.

V kategorii dětí 1. - 3. tříd hrálo celkem šest týmů, hrálo se dvoukolově a čekalo nás tak celkem deset zápasů. Tým I. (Bílí) si vedl opravdu skvěle, z deseti zápasů prohrály děti jen ten poslední, kdy se na výkonu podepsala již i únava. Ale i přes tuto prohru vybojoval tým Bílých zaslouženě 1. místo. Tým II. (Černí) hrál s obrovskou snahou, ale tentokrát také, bohužel s mnoha chybami, skončil na 5. místě. 

Kategorie dětí 4. - 5. tříd byla obsazena celkem osmi týmy a naši hráči obsadili 5. místo. 

Závěrem chválíme děti za bojovnost, snahu a vůli po vítězství. Teď je ještě potřeba neustále pilně trénovat, protože nás čekají dva prestižní turnaje: "O pohár starosty obce Prosenice" a mezinárodní "Memoriál Jana Kratiny", na které se opravdu těšíme.Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz