Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, , Aktuality, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

Krásný zimní den

9leden

Konečně nasněžilo a pořádně. Vybaveni teplým oblečením jsme vyrazili do přírody  užít si bílé nadílky. Co myslíte, líbilo se nám to? Samozřejmě, bylo koulování, trefování sněhovými koulemi na cíl, malování do sněhu, stavba malých sněhuláčků i pokus o rekord - uválení obří koule. Zpátky do školy nás zahnal až velký hlad. Pokud počasí dovolí, půjdeme zas.Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz