Škola prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, , Aktuality, Prosenice

Základní škola a Mateřská škola Prosenice

Exkurze do poznání

9prosinec

Projektový den v Pevnosti poznání : V pátek 6.12. předškolní dětičky z Mš Prosenic vycestovaly  na naučný výlet do nedaleké Olomouce. Exkurze děti moc bavila. Bádání tajuplné doby kamenné, prohlídka muzea, pohádkový svět matematiky - to vše byl pro děti velký zážitek... Sladká svačinka, cesta luxusním autobusem, co víc jsme si mohli přát :-))Adresa:
Základní škola a Mateřská škola Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Najdete nás:
Ukázat na mapě
GPS: 49.4915444N, 17.4806417E

Zřizovatel:
Obec Prosenice
Školní 49, 751 21 Prosenice

Investice do rozvoje vzdělání

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena skolaprosenice.cz